Sağlıkta İnovasyon Markası,
NOVA CLİNİC

Kurumsal revir hizmetleri; kurumların yapmış oldukları iş kolu çerçevesinde görev alacak personellerin niteliğine ve kuruluşların isteklerine göre değişkenlik göstermektedir. Kurumsal revir hizmeti, basit bir revir ya da hastane acil servisi kadar donanımlı olması gerekilmektedir. Bu kapsamda Nova Clinic, revir işletmeciliğini hizmet verdiği her alanda profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Sağlık alanında hizmet verdiği tüm çalışma sahalarında, operasyonel süreçlerinin kusursuzluğuna önem veren Nova Clinic dijital operasyon merkezi ile gerek çalışma sahalarını gerekse bu çalışma sahalarında görev alan sağlık personellerini, dijital denetim mekanizması çerçevesinde 7/24 takip etmektedir.

Sağlık alanında inovasyon markası olarak sektörde konumlanan Nova Clinic, kurumsal alanda ihtiyaç duyulabilecek tüm sağlık süreçlerini (vaka analizlerinden günlük kullanılan sarf malzeme miktarına kadar) sürekli gelişen ve yenilenen teknolojik alt yapısıyla kusursuz bir şekilde sürdürmektedir.

Sektörde operasyon ve dijital altyapı süreçlerine ilk ve tek yatırım yapan bir firma olarak sektöre ilham olan Nova Clinic, dijital süreç takibini aşamalı olarak şu şekilde sürdürmektedir;

Sağlık hizmeti sağlayıcısı olduğu çalışma sahalarını öncelikle sanal çit ile çerçeveleyerek, alanda oluşabilecek her türlü operasyonel süreci denetim mekanizması ağına alır ve bütün süreçler 24 saat boyunca dijital operasyon merkezi tarafından takip edilir.

Revir İşletmeciliğinde Dijital Operasyon Merkezi Süreç Akış Şeması

  1.  Taralı alanda görevli personelin, iletişim ve raporlama için kullandığı ANDROID ve IOS cihazlarına, Nova Clinic’e ait takip yazılımı yüklenir. 
  2.  Takip mekanizması ile izlenen personellerin, saha içerisindeki giriş çıkışları, konumlarını, anlık vakalara kaç dakikada müdahale edildiğini raporlanabilmekte ve hizmet alıcı olan kuruma detaylı olarak iletilmektedir. 
  3.  Dijital operasyon merkezi sayesinde günlük vaka analizlerin takibinin yapılması, hizmet alıcı kurum için önleyici sağlık hizmetleri kapsamında kılavuzluk etmektedir.

( Örn. Burkulma, düşme, kayma vb. vakalar, hizmet alıcı firmaya çalışma sahalarında hangi lokasyonlarda güvenlik eksiklik olduğunu göstermektedir.)

        4. Nova Clinic, sanal depo sayesinde anlık tıbbi sarf malzeme takibi de yapılabilmektedir. Sarf malzemelerin takibi, dijital operasyon merkezi tarafından anlık olarak izlenir, tarafımızca belirlenen kritik stok uyarısı ile sağlık hizmeti verilen çalışma sahalarına gönderilir. 


Sağlıkta, Dijital Alanda Farkındalık Yaratıyoruz. 

Doğa Karşı Sorumluyuz!

Dijital kart teknolojisi ile personel kayıtlarımızı oluşturuyoruz. Yenilenebilir QR kod sistemi ile kâğıt israfının önüne geçiyor ve yenilikçi çözümler üretiyoruz. 

Türkiye’de ilk defa sağlık alanına uyarlanan QR kod personel kartvizit sistemi ile çalışan personelin tüm bilgilerini QR sistemine tanımlıyoruz.

Yenilikçi, Dinamik ve Dijital Takip Sistemi ile Donatılmış Hizmet Modelini Benimsiyoruz. 

 

 

 

Nova Clinic Revir İşletmeciliği- Nova Clinic Revir Hizmeti