Avm Revir Hizmetleri

Avm revir hizmetleri, alışveriş merkezlerinde bulunan bireylere ilk müdahalenin yapılması için gerekli olan hizmetlerdir. Belirli saat aralıklarında doktor, acil tıp teknikeri, ambulans ve hemşire gibi sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda hem avm çalışanlarının hem ziyaretçilerin sağlık durumlarını kontrol altına alabilmek mümkün hale gelmektedir. Revir hizmetinin bulunmadığı alışveriş merkezlerinde herhangi bir sağlık problemi olması durumunda tıbbi yardım verebilmek mümkün değildir. İşte bu noktada bireylerin sağlığı için söz konusu hizmetlerin büyük bir öneme sahip olduğundan bahsedebiliriz. 

Avm Revir Hizmetleri Zorunlu mudur?

2016 yılının Şubat ayı itibari ile Avm’lerde revir hizmeti zorunlu hale getirilmiştir. T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın yayınladığı bildiriye göre sunulan revir hizmetleri kapsamında zorunlu acil tıbbi müdahale ünitesi ve bu alanda hizmet verecek sağlık personellerini sunuyoruz. Tüm müşteri ve çalışanların yararlanabileceği revir hizmetindeki en temel amaç meydana gelebilecek acil durumların en iyi şekilde yönetilmesini sağlamaktır. Özellikle bireylerin hayatını tehdit edecek yaralanma ve kalp krizi gibi durumlar ilk müdahale çok önemlidir. 

Profesyonel Avm Revir İşletmeciliği

Bu alanda uzman ve profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin her yerinde bulunan alışveriş merkezlerine revir hizmeti sunan firmamız en iyi çözüm ortağınız oluyor. Alışveriş merkezleri yönetiminden gelen taleplere göre tüm tıbbi ihtiyaçlar firmamız tarafından karşılanabilmektedir. Doktor, hemşire, acil tıp teknisyeni, çeşitli tıbbi malzemeler ve ambulans hizmetleri sunduğumuz revir hizmetleri kapsamında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tüm revirlerin mevzuata uygun bir şekilde sunulduğunu da ifade edebiliriz. Konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Sağlıkta İnovasyon Markası, NOVA CLİNİC!

Bünyesinde barındırmış olduğu profesyonel ekip kadrosu ile

AVM Revir ve Sağlık Hizmetlerini vermektedir.

 

Acil Tıbbi Panik Butonu Hizmetleri, hızlı ve güvenli müdahale için anında çağrı imkanı sağlar. Acil durumlarda Nova Clinic yanınızda.