Sağlıkta İnovasyon Markası,
NOVA CLİNİC

Sağlık alanında sürekli inovasyon mottosu ile gerek kurumsal gerekse bireysel sağlık hizmetiyle birçok kişinin hayatına dokunan Nova Clinic, 2016 yılında kurulmuştur. Kurumsal alanda verdiği sağlık hizmeti ile 17 farklı bölgede 300’ü aşkın anlaşmalı kurumun bünyesinde en iyi sağlık hizmetini vermeye misyon edinen Nova Clinic, 1,5 milyon üyenin hayatında dokunarak, her geçen gün sağlık alanında en iyi hizmeti vermeye yönelik gerek uzman kadrosuna gerekse teknolojik alt yapısına yatırım yapmaktadır.Kurumsal alanda verdiği sağlık hizmetinin yanı sıra bireysel olarak da sağlık hizmeti sunan Nova Clinic, bünyesindeki 8 bin üyeye özel sağlık hizmeti sunmaktadır. Nova Clinic, sunduğu sağlık hizmetini her geçen gün iyileştirmeye ve geliştirmeye yönelik kaizen çalışmalarına ayrıca önem veren bir kurum olarak sağlık sektörünün önde gelen bir sağlık markası değerini taşımaktadır.

İnsan sağlığını ve sunulan sağlık hizmetin kusursuzluğunu ön planda tutan Nova Clinic, sektöre kök veren bir sağlık markası olarak vizyonlarını açıkladıklarını belirtmektedir.

Dijital operasyon ve denetim merkezinin hizmet kalitesi ile direkt ilişkili olduğunu vurgulan ve bu alanda sürekli iyileştirme çalışmaları yaparak marka değerini sektörde konumlayan Nova Clinic, her bir vakanın ve her bir vakada karşılaşılabilecek komplikasyonlarının detaylı incelenmesinin kusursuz hizmet politikasıyla entegre bir sistem olduğunun altını çizmektedir.

Misyon
AVM Revir, Kurumsal Sağlık,Bireysel Sağlık ve Evde Sağlık alanında profesyonel ekibi ve kullandığı üst düzey teknoloji ile sektörde ki marka değerini konumlandırmak, sürekli iyileştirme çalışmalarına yer vermek.

Vizyon
Sağlığın her kolunda birçok markayı bünyesinde bulunduran ve aynı zamanda da birçok markayla da yeni iş birliği içerisinde olmak, perakende alanında zorunlu olan sağlık ve revir hizmetlerini çok daha ileriye taşımak ve sağlık ve insanın olduğu hemen hemen her alanında inovasyon yaratmak.