Toplu yaşamın en önemli çıktılarından bir tanesi olan toplu alanlar acil durumlara karşı özel olarak tasarlanmış yapılardır. Yangın, sel, deprem ve diğer afetlere karşı toplu alanlarda bulunan herkesin bilgilendirilmesi amacıyla acil durum butonları tercih edilmektedir. Bu kapsamda herhangi bir kayba neden olmadan tahliye sürecinin gerçekleştirilmesi muhtemel olur. 

Teknolojik alt yapımız ve yatırımlarımızla AVM gibi çok özel alanlarda acil tıbbi panik buton hizmetleri ile farkımızı hissettiriyoruz. Sektöre uzun yıllardır katkı sağlayan bir girişim olmanın yanı sıra insan yaşamını önemseyen yaklaşımımızla da ihtiyaca uygun çözümler üretiyoruz. 

Lokasyon bazlı butonların montajını sağlarken her bir buton için ayrılmış bir numara ile çağrının nereden geldiğini de kolaylıkla saptıyoruz. Acil tıbbi panik butonları ile entegre alıcı saat ve CCTV sayesinde çağrıların analiz ve raporlanma süreçleri de dikkate alınmaktadır. Böylelikle AVM başta olmak üzere toplu yaşam alanlarında ortaya çıkacak istenmeyen durumların önüne geçilmektedir.

Sistemin alana ve amaca entegre bir şekilde çalışabilmesi adına farklı özelliklerle çalışması söz konusudur. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetler çerçevesinde aşağıdaki alternatifleri dikkate alıyoruz.

•    Kablolu Sağlık Butonu Alternatifleri
•    Kablosuz Sağlık Butonu Alternatifleri
•    TCP/IP Sağlık Butonu Alternatifleri

Yönetim ekranından gelen bütün çağrıların kontrol edilebilmesi adına yapılandırılan sistem, opsiyonel olarak SMS ile bilgilendirme ile de desteklenmektedir. Bunun yanı sıra işletme/kurum içerisinde görevli olan sağlık birimleri, güvenil personeli ve ambulansın da bilgilendirilmesi adına otomatik çağrı yapılmaktadır.

Bilgi almak için 0850 755 90 33 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilir veya sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Acil Tıbbi Panik Butonu Hizmetleri Bilgi Formu