AVM Ambulans Hizmetleri:

AVM insan hareketliliğinin çok fazla olduğu alanlar olarak kabul edilirken burada bulunan insanlar için çeşitli sağlık problemlerinin ortaya çıkması muhtemeldir. Bu çerçevede yaşanabilecek sağlık problemlerinin üstesinden gelmek ve insan sağlığını korumak adına sabit AVM ambulans hizmetleri ile kusursuz hizmet sağlıyoruz. Üstelik özel etkinliklerde ve ambulans sayısının fazla olması gereken durumlarda da gerekli önlemleri alıyoruz.
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın AVM ile ilgili yayınladığı yönetmelik doğrultusunda, alışveriş merkezlerinde acil müdahale ünitesinin olması zorunlu kılınmıştır. Bu yönetmelik çerçevesinde AVM ambulans hizmetleri ile çözüm üretiyoruz. Üstelik yönetmeliğe göre satış alanına göre değişen sayılarda acil tıp teknisyeni ya da acil tıp teknikeri bulundurulmasına da olanak sağlıyoruz.

AVM Ambulans Hizmetleri ile Hasta Nakili ve Güvenli Alanlar

AVM bünyesi içerisinde sunduğumuz AVM ambulans hizmeti çerçevesinde ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluğun giderilmesini sağlıyoruz. Üstelik hayat kurtaran müdahaleler sayesinde de AVM’nin güvenli bir alan olduğu anlayışını yansıtıyoruz.

İlk yardımın insan yaşamında ne denli değerli olduğunu bilerek hareket etmemiz gerekmektedir. Bundan dolayı da AVM’ye gelen her birey için sağlıklı ve güvenilir bir alan oluşmasına katkı sağlar. AVM çözümlerimizle sağlıklı ve güvenilir alanlar yaratıyoruz.

Avm Ambulans Hizmeti ile Hasta Nakil Süreçlerinde Güvenli Alanlar oluşturun.
Bilgi almak için 0850 755 90 33 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilir veya sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

AVM Ambulans Hizmetleri Bilgi Formu