Revir İşletmeciliğinde 

Sağlıkta İnovasyon Markası Olarak,
Revir Hizmeti Kapsamında Profesyonel Hizmet Sağlıyoruz. 

Revir işletmeciliği kapsamında T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığının 2016 yılında yayınlamış olduğu revir hizmetleri diğer adıyla acil tıbbi müdahale ünitesi yönetmeliğe göre alışveriş merkezlerinde zorunlu olarak Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi ( Revir) bulunmalıdır. Bu kapsamda Nova Clinic, avm acil tıbbi ünitesi ve bu ünitede görevlendirilecek sağlık personeli hizmeti vermektedir. Alışveriş merkezleri müşterilerin ve personellerin yararlanmış olduğu bir hizmet alanını oluşturmasından dolayı bu hizmet ile asıl amaç; acil durumlarda etkin bir şekilde yönetiminin yapılması olmaktadır.

Revir İşletmeciliği Dijital Operasyon Merkezi

Nova Clinic olarak, revir işletmeciliği alanında 7/24 takip sistemimizle revir hizmeti alanında profesyonel sağlık hizmeti veriyoruz. Kurumsal revir hizmeti kapsamında ilk dijital operasyon merkezine yatırım yapan ilk ve tek sağlık kuruluşu olarak sektöre yön veriyor ve ilham oluyoruz. Dijital operasyon süreçlerinde anlık takip ve raporlama süreçlerinde çalışma sahalarını sanal bir çitle çevreliyor ve personel takibini sağlıyoruz. Ayrıca tüm sarf malzeme takibini de dijital operasyon merkezimiz bünyesinde sürekli takip ediyoruz. Revir işletmeciliği bünyesinde sunduğumuz revir hizmetinde vaka analizlerinden yola çıkarak her çalışma sahasında karşılaşılabilecek sağlık sorunlarını analiz ediyor ve önleyici sağlık çalışmalarına ağırlık veriyoruz.

Nova Clinic, firması hizmet verdiği günden bugüne kadar yasal mevzuatlara uygun bir şekilde AVM revir işletmeciliğinde her gereksinime uygun çözümler üretmektedir. Nova Clinic, misyonu her daim kaliteli sağlık hizmetini profesyonel bir şekilde vererek sektöründe öncü kuruluşlardan olmayı başarmıştır.