Vodafone Sağlık Teknolojileri Ve Personel Takip Sistemleri

Sağlık Dönüşüm Programı kapsamında alınan maliyet aksiyonları, refah düzeyi artarken karşımıza daha fazla çıkan kronik ve kritik hastalıklar, sağlık hizmeti erişim ve şartlarına dair değişen beklentiler, artan rekabet…

 

Sağlık sektörü fırsatlarıyla büyürken farklı gelişim ve dönüşüm noktaları arıyor. Artan yatırımların etkisi ile sektördeki farklılaşma ihtiyaçları, eşsiz müşteri deneyimi gereksinimleri, artan fiyat baskısı ile maliyet kontrolü endişeleri gibi pek çok konudaki ihtiyaç günden güne artıyor.

 

İnsan sağlığına yapılan yatırımların sürekli artan önemi paralelinde yeni uygulamalarla desteklenen sağlıklı yaşam platformlarına ve tüm sağlık sektöründe daha modern, daha iyi bir sisteme ihtiyaç doğuruyor.

 

Gereksinim duyulan bu sistemin kurulması ve başarıyı yakalaması ise yeni nesil teknoloji çözümleri ile mümkün oluyor.

 

NOVA CLİNİC, Vodafone Sağlık Teknolojileri ile gerçek zamanlı şirket yaklaşımı ile bu çetin rekabet ortamında sağlık sektörü şirketlerinin hedeflerini gerçekleştirebilmesine odaklanıyor.

Sektördeki bilgi ve tecrübelerini teknoloji altyapısı ile birleştirip sektörün ihtiyaçlarına uygun yeni çözümler geliştiriyor.