Hava Ambulans Hizmetleri

Türkiye’nin ilk hava ambulans organizasyonlarını gerçekleştiren NEXT PLUS A.Ş. 18 yıldır aralıksız bir şekilde dünyanın her noktasına hizmet sunmaktadır.

 

Kendimize ait ve ambulans konfigürasyonuna sahip olan özel jetimiz Sağlık Bakanlığı tarafından ambulans uçak olarak yetkilendirilmiştir. Yoğun bakım için gerekli medikal ekip ve ekipman uçağımızın içinde bulunmaktadır (defi monitör, oxylog ve benzeri), hasta solunum cihazına bağlı olsa dahi sorunsuz bir şekilde transfer gerçekleştirilmektedir.

 

Transferlerimizi konusunda deneyimli uçuş hekimi ve yardımcı sağlık personeli eşliğinde tamamlamaktayız. Ayrıca, Türkiye sınırları içerisinde gerekli olan kara ambulans hizmeti de tarafımızca sağlanmakta; hasta yatağından alınıp, yatağına bırakılmaktadır. İstanbul il sınırları içerisindeki kara ambulans hizmeti tarafımızca ücretsiz sağlanmaktadır.

 

Transferi onaylamanız halinde, sizden isteyeceğimiz evraklar tamamlandıktan sonra ortalama 2 saat içerisinde kalkış yapabilmekteyiz. Transfer süresi dikkate alınarak, hastamıza uçuş esnasında 1 veya 2 kişi refakat edebilmektedir.