Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi Hizmetleri

Alışveriş̧ merkezlerinden gelen talepler doğrultusunda, mevcut revirlerinde görev yapmaları için ihtiyaç̧ duyulan saat aralıklarında ya da belirli bir zaman süresince doktor, acil tıp teknisyeni, acil tıp teknikeri ve ambulansla hizmet vermekteyiz. Revir Kurgusu olmayan alışveriş̧ merkezlerin de ise gerekli tıbbi yardımın verilebildiği mevzuata uygun acil tıbbi müdahale üniteleri tarafımızdan oluşturulmaktadır.

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Şubat 2016 tarihinde yayınlamış̧ olduğu yönetmelik gereği alışveriş̧ merkezlerinde bulunması zorunlu acil tıbbi müdahale ünitesi (revir) ve bu ünitede görevlendirilecek sağlık personeli hizmeti vermekteyiz. alışveriş̧ merkezi müşterileri ve çalışanlarının yararlandığı bu hizmetteki amaç̧ acil durumların etkin bir şekilde yönetilmesidir. İnsan sağlığını veya hayatını etkileyecek ani olaylarda (yaralanma, kalp krizi vb.) hastanın sağlık kuruluşuna gönderilmesine kadar ki zamanda etkin müdahale ve ilk / temel yardım uygulamalarının yapılmasıdır.

NEXT PLUS A.Ş. 2008 yılından itibaren yasal mevzuatlara uygun sağlık birimi ve acil tıbbi müdahale ünitesi işletmeciliği, acil hizmetler, hemşire, yardımcı sağlık personeli gibi her ihtiyaca yönelik çözümler üreterek kendini kanıtlamıştır. 2016 yılı temmuz ayından itibaren AVM sektöründe ilk projesini başlatarak bu alanda da hizmet sunumuna başladık.

Kaliteli sağlık hizmetini söylem olmaktan çıkartarak sahaya yansıtan öncü kuruluşlardan olmayı başardık.